1660-МР

Документи » Рішення міської ради » 1660-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1660-МР
м. Суми

Про реорганізацію територіальних центрів при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради

З метою оптимізації мережі та структури територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради, враховуючи Типове положення (взірцеве) про територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, затверджене наказом Міністерства соціального захисту населення України від 01.04.97р. № 44, керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Провести з 10 травня 2006 року реорганізацію територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради та територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради шляхом приєднання територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради до територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради.
  2. Затвердити Положення про територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (додаток 1) та його структуру (додаток 2).
  3. Реорганізацію структури, зміну штатів, скорочення чисельності, вивільнення працівників територіальних центрів провести відповідно до чинного законодавства.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [131 Kb] (cкачувань: 832) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав