1651-МР

Документи » Рішення міської ради » 1651-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1651-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду Сумського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів

Розглянувши звернення Сумського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду від Сумського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів згідно з додатками 1, 2.
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) і управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) здійснити приймання об’єктів, зазначених у пункті 1 цього рішення, та вирішити питання їх подальшого використання у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на житлові будинки, зазначені у додатку № 1 до цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [47.5 Kb] (cкачувань: 269) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав