1647-МР

Документи » Рішення міської ради » 1647-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1647-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 74 по вул. Декабристів

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства “Сумська ПМК-57” щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 74 по вул. Декабристів, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 74 по вул. Декабристів. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) і управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) здійснити приймання житлового будинку, зазначеного у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на житловий будинок, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав