1645-МР

Документи » Рішення міської ради » 1645-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1645-МР
м. Суми

Про програму приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми на 2006 рік

Розглянувши звернення юридичних та фізичних осіб щодо приватизації орендованих об’єктів комунальної власності, керуючись пунктом 51 розділу ІХ Державної програми приватизації на 2000 – 2002 роки, пунктом 1 статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, пунктом 30 частини першої статті 26 та частиною шостою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми, які не підлягають приватизації згідно з додатком № 1.
  2. Затвердити перелік об'єктів комунальної власності (нежитлові приміщення) територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації у 2006 році, та способи їх приватизації згідно з додатком № 2.
  3. Затвердити перелік перехідних об'єктів комунальної власності (нежитлові приміщення) територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації у 2006 році, та способи їх приватизації згідно з додатком № 3, що підлягали приватизації відповідно до рішень Сумської міської ради, зазначених у графі 5 вказаного додатку.
  4. Виключити з переліку об’єктів, які підлягають приватизації, нежитлове приміщення, вказане в додатку № 4, що було включене до переліку об’єктів, які підлягали приватизації, згідно з рішенням Сумської міської ради від 24 вересня 2003 року № 557-МР “Про приватизацію нежитлових приміщень”, та по якому була призупинена процедура приватизації у порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) уточнити площі нежитлових приміщень, вказаних у додатку № 2 до цього рішення, шляхом коригування інвентарних справ, та здійснити приватизацію нежитлових приміщень, вказаних у додатках №2, №3 до цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  6. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [105 Kb] (cкачувань: 264) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав