1644-МР

Документи » Рішення міської ради » 1643-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1644-МР
м. Суми

Про внесення змін у додаток до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1432-МР “Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду ТОВ “Червоносільська”

Згідно з уточненням арбітражного керуючого товариства з обмеженою відповідальністю “Червоносільська” Філенка І. М. щодо раніше наданого переліку об’єктів житлового фонду ТОВ “”Червоносільська”, які передаються до комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни в додаток до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1432 - МР “Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду ТОВ “Червоносільська”, а саме: виключити з переліку об’єктів житлового фонду ТОВ “Червоносільська”, які передаються до комунальної власності територіальної громади міста Суми, пункт 1 щодо житлового будинку №171 по вул. Кірова.

 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав