1633-МР

Документи » Рішення міської ради » 1633-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1633-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2005 року № 1586-МР “Про надання згоди на передачу в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області нежитлового приміщення по вул. Чехова, 92”

Внести зміни до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2005 року № 1586-МР “Про надання згоди на передачу в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області нежитлового приміщення по вул. Чехова, 92”, виклавши його у такій редакції: “Про передачу в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області пам’ятки архітектури місцевого значення садиби Линтварьових Враховуючи рішення Сумської обласної ради від 28.12.2005 року “Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області пам’ятки архітектури місцевого значення садиби Линтварьових” та з метою відтворення пам’яток культурної спадщини, керуючись частиною першою статті 5 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, Законом України “Про охорону культурної спадщини”, пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області пам’ятки архітектури об’єкта культурної спадщини місцевого значення “Садиба Линтварьових на Луці”, що знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Чехова, 92, у складі: головний будинок садиби (охоронний номер 57-СМ) та західний флігель садиби (охоронний номер 57-СМ), розташованої на земельній ділянці площею 1,82 га. 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В. Б.) провести уточнення історичних меж земельної ділянки, на якій розташована пам’ятка культурної спадщини “Садиба Линтварьових на Луці” та спільно з управлінням земельних та природних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В. В.) надати матеріали на розгляд Сумської міської ради для прийняття рішення про передачу земельної ділянки в постійне користування Сумському обласному краєзнавчому музею. 
  3. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В. І.) здійснити передачу пам’ятки архітектури об’єкта культурної спадщини, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.”

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 10-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав