1627-МР

Документи » Рішення міської ради » 1627-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1627-МР
м. Суми

Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вилучити земельні ділянки у підприємств, установ, організацій та підприємців згідно з додатком №1.
 2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком №2 та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6 зазначеного додатка.
 3. Продовжити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком № 3 та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 5 зазначеного додатка.
 4. На підставі рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1160-МР “Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” унести зміни до рішень Сумської міської ради в частині застосування відсотків, що враховуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками, а саме:
  • 4.1 Внести зміни в пункт 5 додатка до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2004 року № 985-МР “Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Горького, 25 Дячуку Дмитру Івановичу саме: в графу 6 замість цифри „8” записати цифру „6”, а також графу 2 доповнити словом „Підприємець”.
  • 4.2 Внести зміни в пункт 11 додатка до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року № 912 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям, підприємцям і громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по пр.Шевченка,24 приватному підприємству „РоНта”, саме: в графу 6 замість цифри „8” записати цифри „4,5”.
  • 4.3. Унести зміни в пункт 57 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1384 - МР „Про вилучення, надання в оренду, зміну цільового призначення, продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради“ стосовно надання в оренду земельної ділянки по вул. Героїв Сталінграду підприємцю Орел Ганні Олексіївні, а саме: в графу 6 замість цифри ”2,0” записати цифри „2,0 (1,0 на період будівництва, але не більше ніж на 2 роки)”.
  • 4.4. Унести зміни в пункт 56 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1384 - МР „Про вилучення, надання в оренду, зміну цільового призначення, продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради“ стосовно надання в оренду земельної ділянки на перехресті пров. 2-го Воробієвського та вул. Харківської, 1 підприємцю Максимову Максиму Володимировичу, а саме: в графу 6 замість цифри ”4,0” записати цифри „4,0 (1,0 на період будівництва, але не більше ніж на 2 роки)”.
 5. У зв’язку з допущеними помилками внести уточнення до рішень Сумської міської ради, а саме:
  • 5.1 Унести зміни в пункт 31 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1494 – МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки приватному підприємству „Медсервіс”, а саме: в графу 5 замість слів ”За рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради” записати слова „За рахунок земель Сумського міського полового будинку №1”.
  • 5.2 Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1190 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки по вул. Харківській, 33 ТОВ „Золотий півник” у зв’язку з уточненням площі.
  • 5.3 Припинити право постійного користування частини земельної ділянки під розміщення автогаражу площею 0,0488 га ДП „Сумський інститут землеустрою” по вул. Лебединській, 11 в звязку з вилученням частини земельної ділянки на користь ПФ „Геоцентр” та внести відповідні зміни в державний акт.
  • 5.4 Унести зміни в пункт 34 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1552 - МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки ТОВ Проектно-будівельна фірма “Будінвест-ХХІ”, а саме: в графу 3 замість слів ”вул. 60-а Продольна – пров. Баумана” записати слова „вул. 6-а Продольна – пров. Баумана”.
  • 5.5 Унести зміни в пункт 4 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 834-МР „Про вилучення та надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Горького, 23/1 ТОВ „Сумське хутро”, а саме: в графу 6 замість цифри „3” записати цифру „2,5” та вважати таким, що втратив чинність пункт 4.11 рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1552 – МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради”.
  • 5.6 Вважати таким, що втратив чинність пункт 52 рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 947 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, затвердження прибудинкових територій та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині внесення змін приватному науково-комерційному підприємству „Темп-S”.
  • 5.7 Внести зміни в пункт 14 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1440 – МР “Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, в частині надання в оренду земельної ділянки підприємцю Коцарю Юрію Вікторовичу під будівництво торговельного центру, по вул. Праці, 21, а саме: у графі 4 пункту 14 замість “10 років” записати “до 31.12.2025р.”.
  • 5.8 Унести зміни в пункт 9 додатка до рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2005 року № 1115 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки підприємцю Васильківському Роману Геннадійовичу, а саме: в графу 3 замість слів ”вул. Лушпи, 43/2” записати слова „просп. ім. М. Лушпи, 43/2”.
  • 5.9 Унести зміни в пункт 4 додатка до рішення Сумської міської ради від 2 лютого 2005 року № 1092-МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки АКБ соціального розвитку „Укрсоцбанк”, а саме: в графу 2 замість слів ”АКБ соціального розвитку „Укрсоцбанк” записати слова „Акціонерно-комерційний банк соціального розвитку „Укрсоцбанк”, а також в графу 3 замість слів „Землі комерційного використання, під розміщення банку”, записати слова „землі комерційного використання під розміщення Зарічного відділення Сумської обласної філії акціонерно - комерційного банку соціального розвитку „Укрсоцбанк”.
  • 5.10 Унести зміни в пункт 34 додатка до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1267-МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки вул. Боровій, 47 ТОВ „Аптека №195”, а саме: в графу 3 замість слів ”Землі комерційного використання” записати слова „Землі охорони здоров’я”.
  • 5.11 Унести зміни в пункт 23 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2005 року № 1580 – МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки ТОВ „Техноінвесткомплект”, а саме: в графу 3 замість слів „вул. Леваневського, (зупинка громадського транспорту № 127 „СМНВО ім. Фрунзе”)” записати слова „вул. Леваневського, (зупинка громадського транспорту № 127 „вул. Леваневського”)”.
  • 5.12 Скасувати пункт 38 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року №1551 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” та пункт 12 додатка №2 до рішення Сумської міської ради „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” від 29 грудня 2005 року № 1580 – МР, стосовно надання земельної ділянки ТОВ „Сервісжитло” по вул. Праці, 21/1, у зв’язку з наявністю рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів №96 від 17 лютого 1983 р. про передачу в користування зазначеної земельної СМВО ім. М.В.Фрунзе та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо її відведення СМВО ім. М.В.Фрунзе під будівництво 57 квартирного житлового будинку, №3111/1-181 від 20.11.1995р.
  • 5.13 Вважати таким, що втратив чинність пункт 22 додатка №1 до рішення Сумської міської ради "Про надання, зміну цільового призначення та продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” від 23 червня 2004 року № 864-МР стосовно надання в оренду земельної ділянки ТОВ „Совіт” по вул. Воскресенській, 9.
  • 5.14 Унести зміни в пункт 24 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради “ від 30 листопада 2005 року № 1494 - МР стосовно надання в оренду земельної ділянки район вулиці Луначарського біля річки Псел підприємцю Маковому Олексію Павловичу, а саме: в графу 3 замість слів ”Землі комерційного використання ” записати слова „Землі рекреаційного призначення”.
  • 5.15 Унести зміни в проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню капітального будівництва Сумської міської ради під будівництво житлового будинку по вул. Новомістенська, 10 та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, а саме: визначити площу земельної ділянки під будівництво житлового будинку по вул. Новомістенська, 10 в розмірі 0,4057 га та внести зміни у графу 4 пункту 9 додатка №1 до рішення Сумської міської ради “Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, затвердження прибудинкових територій, та внесення змін до рішень Сумської міської ради” від 29 вересня 2004 року № 947 - МР а саме: замість цифри „0,4996” записати „0,4057 ”, у зв’язку з наданням в оренду земельної ділянки Сумській церкві Євангельських християн-баптистів пунктом 10 додатка №2 до рішення Сумської міської ради „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” від 29 грудня 2005 року № 1580 – МР та переузгодженням меж з вищезазначеною земельною ділянкою раніше наданою в оренду управлінню капітального будівництва Сумської міської ради.
  • 5.16. Вважати таким, що втратив чинність пункт12 додатка №2 до рішення Сумської міської ради ”Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” від 16 жовтня 2002 року № 129-МР стосовно надання в оренду земельної ділянки ВАТ «Краснопільський маслозавод» по вул. Скрябіна, 5, враховуючи неможливість подальшого виконання зазначеної частини рішення в зв’язку з продажем об’єктів нерухомості розташованих на вказаній земельній ділянці.
  • 5.17. Унести зміни в пункт 1 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1552 – МР „Про надання, вилучення в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради“ в частині продовження терміну оренди земельних ділянок по просп. ім. М. Лушпи, 7 ТОВ „СЕНС”, а саме: в графу 3 замість слів ”під розміщення міні магазину” записати слова „під розміщення закусочної”.
 6. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям в місячний термін оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
 7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [177.5 Kb] (cкачувань: 358) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав