1626-МР

Документи » Рішення міської ради » 1626-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1626-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1.
 2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2.
 3. Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою, що підтверджують межі та розміри земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям, підприємцям та громадянам (зміна цільового призначення) згідно з додатком № 3.
 4. Внести зміни в пункт 2 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2005 року № 1578 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Одеській, 2/2 , а саме: в графу 2 замість слів „Гуденко Анатолій Іванович” записати слова „Гуденко Анатолій Анатолійович”.
 5. Внести зміни в пункт 15 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1391 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки приватному підприємству „Медсервіс” по площі Свердлова (біля Сумського міського пологового будинку), а саме: в графу 6 замість слів „За рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради” записати слова „За рахунок земель Сумського міського полового будинку №1”.
 6. Внести зміни в пункт 15 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1247 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ТОВ „Топаз” по вул. 1-шій Залізничній, 1, а саме: в графу 3 замість слів „Землі промисловості під розміщення складських приміщень” записати слова „Землі промисловості під розміщення виробничих та складських приміщень”.
 7. Внести зміни в пункт 7 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2005 року № 1578 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ВАТ „Сумихімпром”, а саме: в графу 5 замість слова „оренда” записати слова „постійне користування”, а також у графу 3 замість адреси „вул. СКД, 25” записати адресу „вул. СКД, 25а”.
 8. Продовжити термін дії пункту 2 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 945-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки по вул. Іподромній, 39 Завадській Раїсі Іванівні до 01 травня 2006 року. 
 9. Внести зміни в пункт 24 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1496 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцю Шаповалу Павлу Сергійовичу по вул. Петропавлівській, 64, а саме: в графу 3 замість слів „під розміщення магазину” записати слова „під розміщення офісного приміщення”.
 10. Продовжити термін дії пункту 65 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству „Вулкан” до 01 травня 2006 року.
 11. Внести зміни в пункт 6 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1496 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ТОВ „Група Айсберг” по пл. Свердлова, 5 , а саме: в графу 6 замість слів „За рахунок земель Панченка Олександра Михайловича” записати слова „За рахунок земель ВАТ „SELMI”.
 12. Скасувати пункт 6 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1391 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Червоногвардійській, 112 Ходуну Ігорю Володимировичу.
 13. Продовжити термін дії пункту 3 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 3 серпня 2005 р. № 1345-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки по вул. Брянській ВАТ „Сумське машинобудівельне науково-виробниче об’єднання ім. М. В. Фрунзе” до 01 травня 2006 року.
 14. Скасувати пункт 57 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання ВТП ТОВ „Долина” земельної ділянки по вул. Ремісничій, 12 в звязку з втратою чинності рішення.
 15. Внести зміни в пункт 3 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1496 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки по пров. Барвінковий, 14, а саме: в графу 2 замість слів „Капланський Олег Миколайович, вул. Ковпака, 75, кв. 12” записати слова „Капланська Валентина Сильвейстрівна, вул. Ковпака, 75, кв. 12.”.
 16. Унести зміни в пункт 13 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1391 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ТОВ „Мінерал під розміщення бази оптової торгівлі та складських приміщень по вул. Харківській, 122, а саме: в графу 4 замість цифр „1,5000” записати цифри „0,6000”.
 17. Унести зміни в пункт 5 додатка №2 рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року №1446-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки Логвиненку М.І., а саме: в графу 3 замість адреси „вул. Заливна, 58/1” записати адресу „вул. Заливна, 58 а”.
 18. Встановити термін дії рішення - шість місяців з моменту набуття ним чинності. 19. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [225 Kb] (cкачувань: 349) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав