1621-МР

Документи » Рішення міської ради » 1621-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1621-МР
м. Суми

Про продаж земельних ділянок

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб, наданих технічних документацій та експертних висновків, відповідно до статей 127, 128 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продати земельні ділянки юридичним та фізичним особам за цінами, встановленими на підставі експертних оцінок і згідно з умовами продажу, згідно з додатком.
  2. Погодити експертні оцінки земельних ділянок та встановити ціну продажу земельних ділянок в розмірі експертної оцінки.
  3. Юридичним та фізичним особам, зазначеним в додатку до цього рішення, в місячний термін укласти договори купівлі-продажу земельних ділянок та посвідчити їх в нотаріальному порядку.
  4. Враховуючи проведену реорганізацію Закритого акціонерного товариства „Техно Пак”- Покупця земельної ділянки, за адресою: м. Суми вул. Лінійна, 18, вважати, що всі права та обов’язки по договору купівлі-продажу вищезазначеної земельної ділянки від 18 жовтня 2005 року затвердженого рішенням Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року №1448–МР „Про затвердження договорів оренди земельних ділянок, договорів про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок та договорів купівлі-продажу земельних ділянок” перейшли до правонаступника - Закритого акціонерного товариства „Технологія” (код 14022407).
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Список юридичних та фізичних осіб, яким продаються земельні ділянки [37 Kb] (cкачувань: 254) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав