1618-МР

Документи » Рішення міської ради » 1618-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1618-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, що посвідчують купівлю-продаж будівель і споруд, або передачу їх іншими способами громадянами, підприємствами, підприємцями, установами і організаціями, відповідно до статей 12, 123,124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити право користування земельними ділянками підприємств, організацій, установ, підприємців та дії договорів оренди землі згідно з додатком № 1.
 2. Надати земельні ділянки підприємствам, організаціям, установам та підприємцям згідно з додатком № 2.
 3. Встановити орендну плату за землю підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, зазначеним в додатку № 2 до рішення, в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, зазначеного в графі 6 вказаного додатка.
 4. На підставі рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1160-МР “Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” унести зміни до рішень Сумської міської ради в частині застосування відсотків, що враховуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками, а саме:
  • 4.1 Внести зміни в пункт 15 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 833-МР “Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Кірова, 122 ТОВ „Кіровський” саме: в графу 6 замість цифри „8” записати цифру „4,5”.
  • 4.2 Внести зміни в пункт 1 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 833-МР “Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. 1-й Замостянській, 13а підприємцю Кириченку Олександру Олексійовичу, а саме: в графу 3 замість слів „недобудований літній павільйон” записати слова „кафе”, а також в графу 6 замість цифр „1,0 на період будівництва, в подальшому 8,0” записати цифру „4”.
  • 4.3 Внести зміни в пункт 8 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 866-МР “Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” в частині надання в оренду земельної ділянки ТОВ „Контакт -Техно” а саме: в графу 6 замість „10; на період будівництва до 2 років – 1,0” записати : „3,0 (1,0 на період будівництва, але не більше ніж на 2 роки)”.
  • 4.4 Унести зміни в пункт 1 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2004 року № 749-МР „Про припинення, перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки підприємцю Кувеко Сергію Васильовичу, а саме: в графу 6 замість цифри „4” записати цифру „3,0”.
 5. У зв’язку з допущеними помилками внести уточнення до рішень Сумської міської ради, а саме:
  • 5.1 Вважати таким, що втратив чинність пункт 41 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 року № 129 - МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” в частині надання земельної ділянки по вул. Заливній, 15 приватній науково-виробничій фірмі „Ада”.
  • 5.2 Вилучити земельну ділянку у ТОВ „Агроконтракт” по вул. Воровського, 20 площею 0,0369 га в зв’язку з неоформленням документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
  • 5.3 Внести зміни в пункт 10 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2004 року № 965 - МР „Про припинення права користування та надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Харківській, 12 акціонерно-комерційному банку соціального розвитку „Укрсоцбанк”, а саме: в графу 3 замість слів „Для розміщення Сумської обласної філії акціонерно - комерційного банку соціального розвитку „Укрсоцбанк”, записати слова „землі комерційного використання під розміщення Харківського відділення Сумської обласної філії акціонерно- комерційного банку соціального розвитку „Укрсоцбанк”.
  • 5.4 Унести зміни в пункт 10 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 26 грудня 2001 року „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і громадяном” в частині надання в оренду земельної ділянки приватному підприємству „Промсервіс”, а саме: у графу 3 замість слів „вул. Черкаська, 3” записати слова „вул. Кіровоградська, 1/1” та внести відповідні зміни до діючого договору оренди земельної ділянки.
 6. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям у місячний термін оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
 7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль − на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Iлляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [101.5 Kb] (cкачувань: 428) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав