1616-МР

Документи » Рішення міської ради » 1616-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1616-МР
м. Суми

Про затвердження акту обстеження деградованих і малопродуктивних земель та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо консервації деградованих та малопродуктивних земель

Розглянувши акт обстеження деградованих і малопродуктивних земель, складений комісією по обстеженню земельних ділянок, що підлягають консервації в адміністративних межах м.Суми, враховуючи клопотання Піщанської сільської ради щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо консервації деградованих та малопродуктивних земель, відповідно до статей 12,164,171,172 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити акт обстеження деградованих і малопродуктивних земель , складений комісією з обстеження земельних ділянок, що підлягають консервації в адміністративних межах Сумської міської ради від 28.12.2005 року. 
  2. Надати Піщанській сільській раді дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо консервації деградованих і малопродуктивних земель, ґрунти яких характеризуються негативними природними властивостями, для вилучення їх з господарського обігу на території Піщанської сільської ради (за межами населених пунктів). 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль − на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Iлляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 9-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав