1594-МР

Документи » Рішення міської ради » 1594-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2005 р № 1594-МР
м. Суми

Про скасування рішення Сумської міської ради від 24 вересня 2003 року № 534-МР “Про передачу в заставу комунального майна в забезпечення зобов’язань ТОВ “Автотранспортна компанія “Мустанг” по кредитному договору з Сумською філією ТОВ “КБ “Володимирський”

Заслухавши доповідь начальника управління комунального майна та приватизації Сумської міської ради Щербака В.І. та співдоповідь голови постійної комісії з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією Колесникова С. О. з вищезазначеного питання, беручи до уваги, що заборгованість ТОВ “Автотранспортна компанія “Мустанг” перед ТОВ Комерційний банк “Володимирський” за кредитним договором № 05/01/980-к/029 від 25 вересня 2003 року складає 615 тисяч гривень, Сумська міська рада, як суб’єкт права власності територіальної громади м. Суми, яка діє від імені та в інтересах територіальної громади міста, занепокоєна станом погашення заборгованості по кредиту ТОВ “Автотранспортна компанія “Мустанг” та виконання ним зобов’язань по кредитному договору, загальна сума якого складає 1510000 грн. зі сплатою 20% річних строком до 22 вересня 2006 року. Хронічна неплатоспроможність ТОВ “Автотранспортна компанія “Мустанг”, як позичальника кредиту, може призвести до втрати комунального майна, переданого в заставу ТОВ “Комерційний банк “Володимирський” та нанести збитків територіальній громаді міста на суму близько 7,0 мільйонів гривень. Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення збитків територіальної громади міста від втрати комунального майна з вини господарської діяльності ТОВ “Автотранспортна компанія “Мустанг”, керуючись статтею 25 та пунктом 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення Сумської міської ради від 24 вересня 2003 року № 534-МР “Про передачу в заставу комунального майна в забезпечення зобов’язань ТОВ “Автотранспортна компанія “Мустанг по кредитному договору з Сумською філією ТОВ КБ “Володимирський”. 
  2. Правовому управлінню Сумської міської ради (Єременко О.В.) та управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) підготувати в місячний термін з моменту набуття чинності цього рішення позовну заяву до господарського суду про дострокове розірвання договору застави нерухомого майна між Сумською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю Комерційний банк “Володимирський” від 25 вересня 2003 року, згідно з яким був укладений кредитний договір № 05/01/980-к/029. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 7-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав