1592-МР

Документи » Рішення міської ради » 1592-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2005 р № 1592-МР
м. Суми

Про протест прокуратури м. Суми від 11 липня 2005 року № 17/43 на рішення Сумської міської ради “Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради”

Враховуючи протест прокуратури м. Суми від 11 липня 2005 року № 17/43 на рішення Сумської міської ради “Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання громадянину Жукову В.П. в оренду земельної ділянки зазначеної в пункті 48 додатка №5 до вищевказаного рішення і яка в порушенням чинного законодавства частково знаходиться в межах водозахисної прибережної смуги р. Псел, керуючись пунктом 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Задовольнити протест прокуратури м. Суми від 11 липня 2005 року № 17/43. 
  2. Припинити дію пункту 48 додатка №5 до рішення Сумської міської ради “Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки громадянину Жукову В.П. під будівництво та обслуговування житлового будинку по вул. Червоних партизан, 115/1, до 26 квітня, на період дії пункту 13 рішення Сумської міської ради „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” для усунення порушень допущених при розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Червоних партизан, 115/1 і зазначених у протесті прокуратури. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови К.К. Помазана.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 7-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав