1583-МР

Документи » Рішення міської ради » 1583-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2005 р № 1583-МР
м. Суми

Про надання у постійне користування земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 123, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати у постійне користування земельні ділянки підприємствам, установам організаціям згідно з додатком.
  2. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям в місячний термін оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  3. Унести зміни в пункт 1додатка до рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1500 – МР “Про надання у постійне користування земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям” в частині надання в постійне користування земельної ділянки ВАТ „Сумихімпром”, а саме: в графу 3 замість слів „район озера „Олдиш” записати слова „урочище Олдиш”. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Список підприємств, установ, організацій яким надаються в постійне користування земельні ділянки [33.5 Kb] (cкачувань: 338) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав