1579-МР

Документи » Рішення міської ради » 1579-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2005 р № 1579-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, що посвідчують купівлю-продаж будівель і споруд або передачу їх іншими способами громадянами, підприємствами, установами, організаціями і підприємцями, відповідно до статей 12, 123,124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельними ділянками підприємств, організацій, установ і підприємців та дії договорів оренди землі згідно з додатком № 1. 
  2. Надати земельні ділянки підприємствам, організаціям, установам та підприємцям згідно з додатком № 2. 
  3. Встановити орендну плату за землю підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, зазначеним в додатку № 2 до рішення, в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, зазначеного в графі 6 вказаного додатка.
  4. У зв’язку з допущеними помилками внести уточнення до рішень Сумської міської ради, а саме:
    4.1 Унести зміни в пункт 6 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 24 вересня 2003 року № 561-МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” в частині надання в оренду земельної ділянки ВАТ „Сумбуд” по вул. Лінійній, 15, а саме: у графу 2 замість цифр „21125332” записати цифри „14017843”. 
  5. Скасувати пункт 27 рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 864-МР „Про надання, зміну цільового призначення та продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині зміни коефіцієнта підприємцям Штурнєвій Надії Вікторівні та Моїсеєнко Яніні В’ячеславівні у відповідності до рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1160-МР “Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми”.
  6. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям у місячний термін оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками. 
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль − на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Iлляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [62 Kb] (cкачувань: 408) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав