1578-МР

Документи » Рішення міської ради » 1578-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2005 р № 1578-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1. 
  2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2. 
  3. Унести зміни в пункт 47 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1391 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки по вул.Скрябіна,1 підприємцю Маковій Ліані Олексіївні, а саме: в графу 6 замість слів „За рахунок земель промисловості Сумської міської ради” записати слова „За рахунок ПКФ „Максимум” за згодою. 
  4. Унести зміни в пункт 34 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки по вул. Роменській (кінцева зупинка тролейбуса №5) підприємцю Гриценку Олександру Івановичу, а саме: в графу 6 замість слів „За рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради” записати слова „За рахунок Комунального підприємства Сумської міської ради „Електроавтотранс” за згодою”. 
  5. Скасувати пункт 29 додатка №1 рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1446 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки Управлінню міністерства внутрішніх справ України в Сумській області. 
  6. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності 
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови К.К. Помазана.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [74.5 Kb] (cкачувань: 459) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав