1563-МР

Документи » Рішення міської ради » 1563-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2005 р № 1563-МР
м. Суми

Про прийняття безкоштовно до комунальної власності територіальної громади міста Суми дитячого грального комплексу з огорожею та килимовим покриттям в парку “Дружба”

Розглянувши звернення Всеукраїнської благодійної організації “Благодійний фонд Петра Порошенка” щодо прийняття безкоштовно до комунальної власності територіальної громади міста Суми дитячого грального комплексу з огорожею та килимовим покриттям в парку “Дружба”, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти безкоштовно до комунальної власності територіальної громади міста Суми дитячий гральний комплекс з огорожею та килимовим покриттям в парку “Дружба” як благодійну допомогу від Всеукраїнської благодійної організації “Благодійний фонд Петра Порошенка”. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В. І.) здійснити приймання об’єкта, зазначеного у пункті 1 цього рішення, та вирішити питання його подальшого використання та обслуговування у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 10-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав