1560-МР

Документи » Рішення міської ради » 1560-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2005 р № 1560-МР
м. Суми

Про продаж земельної ділянки ВАТ Банк „Біг енергія”

На підставі звернення ВАТ Банк „Біг енергія”, наданої технічної документації та експертного висновку, відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продати земельну ділянку ВАТ Банк „Біг енергія” за ціною, встановленою на підставі експертної оцінки відповідно до умов продажу, згідно з додатком. 
  2. Погодити експертну оцінку земельної ділянки та встановити ціну продажу земельної ділянки в розмірі експертної оцінки. 
  3. ВАТ Банк „Біг енергія” в місячний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки та посвідчити його в нотаріальному порядку. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Юридична особа якій продається земельна ділянка [34 Kb] (cкачувань: 367) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав