1555-МР

Документи » Рішення міської ради » 1554-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2005 р № 1555-МР
м. Суми

Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності

На підставі розробленої та наданої технічної документації по складанню державних актів на право власності на землю, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити фактичні межі та розміри земельних ділянок, які передані громадянам у власність, згідно з додатком.
  2. Вважати такими, що втратили чинність пункт 7 додатка до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1442 - МР “Про затвердження розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності” в частині надання у власність земельної ділянки по вул. Комінтерна, 30 Примову Андрію Володимировичу та Сліпченко Світлані Андріївні, а також пункт 46 додатка №2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 жовтня 1993 року № 613 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання у власність земельної ділянки по вул. Комінтерна, 30 Примову Андрію Володимировичу у зв’язку з допущеними помилками. 
  3. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 05 липня 2005 року № 1262-МР “Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності”, а саме доповнити новим пунктом: „5. Уста-новити громадянам термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку”. 
  4. Унести зміни в пункт 3 додатка №4 до рішення Х сесії XXIII скликання Сумської міської ради від 24 листопада 1999 року “Про затвердження розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах приватної власності” в частині затвердження площі земельної ділянки Марченко Ганні Іванівні, а саме: в графу 3 замість слів „вул. Червоних партизан, 15” записати слова „пров. Червоних партизан, 15”. 
  5. Унести зміни в пункт 8 додатка до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року № 911-МР “Про затвердження меж i розмiрiв земельних дiлянок, якi належать громадянам на правах власностi” в частині надання земельної ділянки по вул. Глiнки, 4, а саме: в графу 2 замість слів „Тютюник Сергiй Iванович” записати слова „Тютюнник Сергiй Iванович”. 
  6. Унести зміни в пункт 21 додатка до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1262 - МР “Про затвердження меж i розмiрiв земельних дiлянок, якi належать громадянам на правах власностi” в частині надання земельної ділянки в а/к “Хімік”, ділянка № 396-а Косику Василю Кириловичу, а саме: в графу 8 дописати цифри „0,0006”. 
  7. Громадянам, власникам та орендарям земельних ділянок, в місячний термін виготовити правовстановлюючі документи на землю. 
  8. Установити громадянам термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку. 
  9. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Список громадян, яким при складанні державних актів на право власності на землю уточнено площі земельних ділянок [74.5 Kb] (cкачувань: 390) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав