1551-МР

Документи » Рішення міської ради » 1551-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2005 р № 1551-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1. 
 2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2.
 3.  Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою, що підтверджує межі та розміри земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності (зміна цільового призначення) згідно з додатком № 3.
 4. Унести зміни в пункт 15 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1391 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Шапаренку Олександру Максимовичу по пров. Чугуївському, а саме: в графу 5 замість слова „оренда ” записати слово „власність”.
 5. Унести зміни в пункт 12 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1247 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцю Лук’янець Людмилі Миколаївні по вул. Харківській, 105, а саме: в графу 4 замість цифр „187/1000 від 0,5666 га” записати цифри „12/100 від 0,5666”.
 6. Унести зміни в пункт 13 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1247 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцю Богданову Миколі Дмитровичу по вул. Харківській, 105, а саме: в графу 4 замість цифр „187/1000 від 0,5666 га” записати цифри „12/100 від 0,5666”.
 7. Продовжити термін дії пункту 24 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщення виробничої бази по вул. Машинобудівників, 4 ЗАТ „Енмаліт” терміном до 01 березня 2006 року .
 8. Унести зміни в пункт 20 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1446 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ТОВ „Спецбуд” по вул. Кіровоградська, 8, а саме: в графу 3 замість слів „Землі підприємств іншої промисловості під розміщення виробничих приміщень, складу та побутових приміщень” записати слова „Землі підприємств іншої промисловості під розміщення виробничих приміщень”.
 9. Продовжити термін дії пункту 5 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщення поліклініки по вул. Ковпака, 7 ВАТ „Сумське машинобудівельне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе” терміном до 01 березня 2006 року.
 10. Скасувати пункт 5 додатку №1 рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1446 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки підприємцю Папуші Роману Володимировичу, в зв’язку з допущеними неточностями.
 11. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності.
 12. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови К.К. Помазана.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [126.5 Kb] (cкачувань: 568) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав