1547-МР

Документи » Рішення міської ради » 1547-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2005 р № 1547-МР
м. Суми

Про створення комунальної установи ”Соціальний гуртожиток”

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2005 року № 861 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності і безпритульності”, від 8 вересня 2005р. №878 “Про затвердження Типового положення про соціальний гуртожиток” та керуючись пунктом 32 розділу першого статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити комунальну установу “Соціальний гуртожиток”.
  2. Затвердити Положення про комунальну установу “Соціальний гуртожиток” та перелік матеріалів і обладнання для його облаштування (додатки 1, 2).
  3. Звільнити зазначену установу від сплати мита за державну реєстрацію.
  4. Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Сумської міської ради (Репетун О.Є.) зареєструвати Положення комунальної установи “Соціальний гуртожиток”.  
  5. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) при формуванні міського бюджету на 2006 рік передбачити кошти на утримання комунальної установи “Соціальний гуртожиток” .
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [89 Kb] (cкачувань: 370) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав