1546-МР

Документи » Рішення міської ради » 1546-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2005 р № 1546-МР
м. Суми

Про створення комунальної установи “Центр матері та дитини”

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2005 року № 861 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності і безпритульності” та від 8 вересня 2005р. №879 “Про затвердження Типового Положення про соціальний центр матері та дитини”, керуючись пунктом 32 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити комунальну установу “Центр матері та дитини”.
  2. Затвердити Положення про комунальну установу “Центр матері та дитини”та перелік матеріалів і обладнання для його облаштування (додатки 1, 2).
  3. Звільнити дану установу від сплати мита за державну реєстрацію.
  4. Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Сумської міської ради (Репетун О.Є.) зареєструвати Положення комунальної установи “Центр матері та дитини”.
  5.  Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) при формуванні міського бюджету на 2006 рік передбачити кошти на утримання комунальної установи “Центр матері та дитини”.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [104.5 Kb] (cкачувань: 419) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав