1544-МР

Документи » Рішення міської ради » 1544-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2005 р № 1544-МР
м. Суми

Про передачу в оренду та суборенду нежитлових приміщень

Заслухавши доповідь начальника управління комунального майна та приватизації Щербака В.І. та співдоповідь голови постійної комісії з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією Колеснікова С.О. щодо передачі в оренду та суборенду нежитлових приміщень, відповідно до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до переліку майна комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлові приміщення, зазначені в додатку № 1 до цього рішення. 
  2. Оформити право власності на нежитлові приміщення, зазначені в додатку № 1 до цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.).
  3. Зареєструвати право власності на нежитлові приміщення, зазначені у додатку № 1 до цього рішення, за територіальною громадою міста Суми у порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Передати в оренду нежитлові приміщення згідно з додатком №1 до цього рішення.
  5.  Надати дозвіл на передачу в суборенду частини орендованих нежитлових приміщень згідно з додатком № 2 до цього рішення.
  6.  Надати дозвіл комунальній установі “Сумська міська клінічна лікарня № 5” на передачу в оренду нежитлового приміщення приватному підприємцю Сафонову Олександру Іллічу у будинку № 2 по вул. Марко Вовчок площею 82,6 кв. м для розміщення клініки пластичної хірургії строком на 5 років.
  7.  Надати дозвіл комунальній установі “Сумська міська дитяча клінічна лікарня” на передачу в оренду нежитлового приміщення приватному підприємцю Пінаєву Едуарду Анатолійовичу у будинку № 28 по вул. Дзержинського площею 4,0 кв. м для розміщення ксерокопіювального апарату строком на 11 місяців.
  8. Передати в безоплатне користування нежитлові приміщення площею 81,4 кв.м у будинку №27 по вул. Соборна головному управлінню праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації строком на 10 років.
  9. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям, зазначеним в додатку № 1 до цього рішення, укласти договори оренди нежитлових приміщень з управлінням комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) в місячний термін з моменту отримання витягу із цього рішення. У разі неукладання договору оренди у вищезазначений термін без поважних причин, вважати відповідний пункт цього рішення таким, що втратив чинність.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [52.5 Kb] (cкачувань: 441) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав