1673-МР

Документи » Рішення міської ради » 1673-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ІV СКЛИКАННЯ ХХХІV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1673-МР
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання „Про Положення про Єдиний дозвільний офіс в м. Суми, адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Сумській області”

На виконання Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” від 06.09.05. № 2806 – ІV, з метою організації видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності, налагодження взаємодії місцевих дозвільних органів та представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Сумській області щодо видачі суб’єктам господарювання документів дозвільного характеру, керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання „Про Положення про Єдиний дозвільний офіс в м. Суми, адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб‘єктами господарювання та представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Сумській області” (додається).
  2. Управлінню з питань розвитку підприємництва та інвестицій (Думанчук Ю.В.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Когана Б.Г.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Положення про Єдиний дозвільний офіс в м. Суми, адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб‘єктами господарювання та представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Сумській області [113 Kb] (cкачувань: 1558) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав