1531-МР

Документи » Рішення міської ради » 1531-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2005 р № 1531-МР
м. Суми

Про внесення змін до Статуту міського комунального закладу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики”

Відповідно до наказу Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту від 20.10.2004 № 3294 „Про затвердження спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву”, пункту 4 статті 14 Закону України “Про позашкільну освіту”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до пункту 7.3. Статуту міського комунального закладу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву В.Голубничого з легкої атлетики” та викласти в наступній редакції:

Пункт 7.3. Фінансування міського комунального закладу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву В.Голубничого з легкої атлетики” здійснюється за рахунок бюджетних коштів, а також за рахунок додаткових джерел фінансування згідно чинного законодавства.
Додатковими джерелами формування коштів міського комунального закладу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву В.Голубничого з легкої атлетики” є:

  • кошти гуманітарної допомоги;
  • добровільні грошові внески, матеріальні цінності підприємств, установ, організацій та окремих громадян.Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 2-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав