1526-МР

Документи » Рішення міської ради » 1526-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2005 р № 1526-МР
м. Суми

Про міську програму “Милосердя” на 2006 рік

З метою соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення, а саме: ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, дітей – сиріт, які залишились без піклування батьків та встановлення додаткових до законодавства гарантій щодо соціального захисту населення, відповідно до Законів України “Про основи соціальної захищеності ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про соціальні послуги”, враховуючи рішення Сумської обласної ради від 20.11.03 “Про обласну цільову програму “Соціальна підтримка інвалідів в Сумській області на 2003 – 2008 роки”, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради про виконання міської програми “Милосердя” на 2005 рік (додаток №1).
  2. Затвердити міську програму “Милосердя” на 2006 рік (додаток №2).
  3. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) при формуванні міського бюджету на 2006 рік передбачити кошти на фінансування міської програми “Милосердя”.
  4. Виконавчому комітету, відділам і управлінням міської ради забезпечити виконання заходів, зазначених у програмі.
  5. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В., а контроль за виконанням - на постійні комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення і праці (Горох В.В.) та планово – бюджетну (Афанасьєв Б.В.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [380.5 Kb] (cкачувань: 575) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-01-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав