1501-МР

Документи » Рішення міської ради » 1501-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2005 р № 1501-МР
м. Суми

Про проведення конкурсу на право оренди земельної ділянки під розміщення об’єкту комерційного призначення

Відповідно до частини шостої статті 16 Закону України „Про оренду землі”, рішення Сумської міської ради від 23 квітня 2003 року №466-МР „Про затвердження Положення про проведення конкурсу на право оренди земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Суми”, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Провести конкурс на право оренди земельної ділянки площею 0,3729 га по пров. Промисловому, 1а під розміщення об’єкта комерційного призначення у порядку, визначеному рішенням Сумської міської ради від 23 квітня 2003 року №466-МР „Про затвердження Положення про проведення конкурсу на право оренди земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Суми”. 
  2. Переможцю конкурсу надати в оренду земельну ділянку під розміщення об’єкта комерційного призначення терміном на 25 років. 
  3. Переможцю конкурсу надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою зазначеної земельної ділянки. 
  4. Зобов’язати переможця конкурсу у шестимісячний термін виготовити проект відведення земельної ділянки та укласти договір оренди земельної ділянки. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 18-01-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав