1499-МР

Документи » Рішення міської ради » 1499-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2005 р № 1499-МР
м. Суми

Про непродовження терміну користування земельною ділянкою малому підприємству “ВМ” та проведення конкурсу на право оренди земельної ділянки

Враховуючи закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки та інформацію, надану управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради, управлінням торгівлі та побуту Сумської міської ради, Сумською міською санітарно-епідеміологічною станцією, екологічною інспекцією в м. Суми та Сумському районі, про невідповідність роботи торгової зони малого підприємства “ВМ” по вул. Леваневського вимогам архітектурних, санітарних та екологічних норм, відповідно до статті 31 Закону України “Про оренду землі”, статті 12 Земельного кодексу України, рішення Сумської міської ради від 23 квітня 2003 року № 466-МР “Про затвердження Положення про проведення конкурсу на право оренди земель сільськогосподарського призначення підприємницької діяльності”, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Не продовжувати малому підприємству “ВМ” термін користування земельною ділянкою під торговою зоною по вул. Леваневського та припинити дію договору оренди земельної ділянки у зв’язку із закінченням терміну його дії. 
  2. Провести конкурс на право оренди вищезазначеної земельної ділянки площею 0,1 га по вул. Леваневського та передати її в оренду терміном на 20 років під розміщення торговельно-сервісного центру ринкового типу, за умови першочергового надання торговельних місць нині працюючим на території торговельної зони та визначення місць для торгівлі сільгоспродуктами. 
  3. Переможцю конкурсу надати згоду на розробку проекту землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки. 
  4. Зобов’язати переможця конкурсу у шестимісячний термін виготовити проект відведення земельної ділянки та укласти договір оренди земельної ділянки. 
  5. Управлінню архітектури та містобудування спільно з управлінням земельних та природних ресурсів Сумської міської ради в 10-денний термін після вступу в дію цього рішення підготувати паспорт земельної ділянки та передати конкурсній комісії для організації та проведення конкурсу на право оренди зазначеної земельної ділянки.
  6. До проведення конкурсу та визначення переможця на період до шести місяців підприємцям, які здійснюють торговельну діяльність на території торговельної зони, що знаходилась у користуванні малого підприємства “ВМ” по вул. Леваневського, тимчасово дозволити безпосередньо здійснювати торговельну діяльність за тимчасовими дозволами, виданими управлінням торгівлі та побуту Сумської міської ради. 
  7. Управлінню земельних та природних ресурсів Сумської міської ради в термін до 29 грудня 2005 року повідомити листом-повідомленням мале підприємство “ВМ” про припинення дії договору оренди земельної ділянки під торговельною зоною по вул. Леваневського ділянки у зв’язку із закінченням терміну його дії.
  8. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 18-01-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав