1478-МР

Документи » Рішення міської ради » 1478-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2005 р № 1478-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу в безкоштовне користування для проведення реконструкції та передачу на обслуговування будинку №32 по вул. Прокоф’єва товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційній фірмі “Побутсервіс”

Розглянувши доповідь начальника управління комунального майна та приватизації Щербака В.І. та співдоповідь голови постійної комісії з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією Колєснікова С.О, з метою поліпшення житлових умов 43 сімей проживаючих в будинку №32 по вул. Прокоф’єва, враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми “Побутсервіс”, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу в безкоштовне користування для проведення реконструкції та передачу на обслуговування будинку №32 по вул. Прокоф’єва товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційній фірмі “Побутсервіс”.
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) укласти договір безоплатного користування з товариством з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційнійною фірмою “Побутсервіс” з послідуючим затвердженням виконавчим комітетом Сумської міської ради. 
    Правовому управлінню Сумської міської ради (Єременко О.В.), управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) вжити заходи до мешканців гуртожитку, які прописані та не проживають у будинку № 32 по вул. Прокоф'єва шляхом подання позовів до суду. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-01-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав