1475-МР

Документи » Рішення міської ради » 1475-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2005 р № 1475-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми цілісного майнового комплексу військового містечка №10

Розглянувши звернення Міністерства оборони України щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми цілісного майнового комплексу військового містечка №10, розташованого в районі села Красне, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття з державної в комунальну власність територіальної громади міста Суми цілісного майнового комплексу військового містечка №10, розташованого в районі села Красне. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приймання об’єкта, зазначеного у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми.
  4. Комунальному підприємству „Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-01-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав