1474-МР

Документи » Рішення міської ради » 1474-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2005 р № 1474-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: вул. 9-го Січня, 9

Розглянувши звернення ВАТ „Сумський хлібокомбінат” щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: вул. 9-го Січня, 9, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: вул. 9-го Січня, 9. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) і управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) здійснити приймання гуртожитку, зазначеного у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на гуртожиток, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми.
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на гуртожиток, зазначений у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-01-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав