1473-МР

Документи » Рішення міської ради » 1473-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2005 р № 1473-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 36 в будинку № 74 Б по вул. Черепіна

Розглянувши звернення ВАТ “Сумиобленерго” щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 36 в будинку № 74 Б по вул. Черепіна, відповідно до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 року № 145 – МР “Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень”, статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 36 в будинку № 74 Б по вул. Черепіна. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В. І.), управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В. П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т. В.) здійснити приймання квартири, вказаної у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Зареєструвати право власності на квартиру, зазначену у пункті 1 цього рішення, за територіальною громадою міста Суми, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на квартиру, зазначену у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-01-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав