1467-МР

Документи » Рішення міської ради » 1467-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2005 р № 1467-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків за адресами: вул. Прокоф’єва, 10, вул. Лесі Українки, 14, пр. Лесі Українки, 2 А

Розглянувши звернення арбітражного керуючого Коробки Р. П. щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків за адресами: вул. Прокоф’єва, 10, вул. Лесі Українки, 14, пр. Лесі Українки, 2 А, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків за адресами: вул. Прокоф’єва, 10, вул. Лесі Українки, 14, пр. Лесі Українки, 2 А. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) і управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) здійснити приймання гуртожитків, зазначених у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на гуртожитки, зазначені у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право власності територіальної громади міста Суми. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на гуртожитки, зазначені у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-01-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав