1447-МР

Документи » Рішення міської ради » 1447-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1447-МР
м. Суми

Про продаж земельної ділянки ТОВ „МАСІС”

На підставі звернення ТОВ „МАСІС”, наданої технічної документації та експертного висновку, відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продати земельну ділянку ТОВ „МАСІС” за ціною, встановленою на підставі експертної оцінки і згідно з умовами продажу, згідно з додатком. 
  2. Погодити експертну оцінку земельної ділянки та встановити ціну продажу земельної ділянки в розмірі експертної оцінки. 
  3. ТОВ „МАСІС” в місячний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки та посвідчити його в нотаріальному порядку. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Список юридичних осіб, яким продаються земельні ділянки [33.5 Kb] (cкачувань: 355) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав