1446-МР

Документи » Рішення міської ради » 1446-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1446-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1. 
 2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2. 
 3. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності. 
 4. Унести зміни в пункт 46 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1391 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Прокоф’єва, 30 підприємцю Прохоренку Володимиру Трохимовичу, а саме: в графу 3 замість слів „вул. Прокоф’єва, 30” записати слова „вул. Прокоф’єва, 30/1”. 
 5. Продовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 2 лютого 2005 року №1090-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщення автостоянки по вул.Чернігівській,12/1 Єфіменко Ользі Володимирівні терміном до 01 січня 2006 року. 
 6. Продовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2005 року № 1114 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під автогаражне господарство по вул. Черепіна, 19 приватному підприємству „Південь” терміном до 01 січня 2006 року. 
 7. Продовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 945 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під виробничі приміщення по вул. Курській, 22 підприємцю Корнієнку Андрію Вікторовичу терміном до 01 січня 2006 року.
 8. Продовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1189 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під будівництво торговельно-побутового комплексу, магазину по вул. Заливній, 39/1 підприємцю Шабалдасу Олександру Степановичу терміном до 01 січня 2006 року. 
 9. Унести зміни в пункт 5 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2004 року № 981-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині погодження місця розташування об’єкта по вул. Шкільній, 17 підприємцю Пісному Анатолію Пилиповичу, а саме: у графу 3 замість слів „Для розташування пункту прийому замовлень на виготовлення надгробних споруд” записати слова „Землі підприємств іншої промисловості під розміщення майстерні по виготовленню надгробних споруд” та вважати таким, що втратив чинність, пункт 6 рішення Сумської міської від 5 липня 2005 року № 1263 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради”. 
 10. Унести зміни в пункт 21 додатка до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1189 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщення притулку для безпритульних тварин по вул. Римського-Корсакова, 1 Сумському міському громадському товариству захисту тварин „Притулок”, а саме: у графу 4 замість цифр „0,2500” записати цифри „1,2000”, а також продовжити термін дії зазначеного пункту рішення терміном до 01 січня 2006 року. 
 11. Надати дозвіл підприємцю Баранову Віталію Миколайовичу на перепогодження проекту відведення земельної ділянки площею 0,0160 га по вул. Супруна, 26 під розміщення мисливського клубу. 
 12. Надати дозвіл на внесення змін до землевпорядної документації щодо коригування меж прибудинкової території підприємцю Хомченку Андрію Івановичу по вул. Пролетарській будинку № 50 зі сторони вул. Червоногвардійської. 
 13. Надати дозвіл на внесення змін до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування житлового будинку по вул. Червоних партизан, 115/1 громадянину Жукову Володимиру Петровичу.
 14. Скасувати пункт 75 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року №1263-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню капітального будівництва Сумської міської ради за адресою: вул. Новомістенська, 23 „а”.
 15. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови К.К. Помазана. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [105.5 Kb] (cкачувань: 591) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав