1445-МР

Документи » Рішення міської ради » 1445-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1445-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, що посвідчують купівлю-продаж будівель і споруд або передачу їх іншими способами громадянами, підприємствами, підприємцями, установами і організаціями, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити право користування земельними ділянками підприємств, організацій, установ, підприємців та дії договорів оренди землі згідно з додатком № 1. 
 2. Надати земельні ділянки підприємствам, організаціям, установам та підприємцям згідно з додатком № 2. 
 3. Встановити орендну плату за землю підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, зазначеним в додатку № 2 до рішення, в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, зазначеного в графі 6 вказаного додатка.
 4. У зв’язку з допущеними помилками внести уточнення до рішень Сумської міської ради, а саме:
  4.1. Унести зміни в пункт 2 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2005 року № 1118 - МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Кіровоградській, 6 „а” ТОВ „Рембудінвест”, а саме: в графу 4 замість „0,3000 10 років” записати „0,2956 10 років”.
  4.2. Унести зміни в пункт 3 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1259-МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради" в частині надання в оренду земельної ділянки приватному виробничо-комерційному підприємству „ТЕРРА” по вул. Воєводіна, 27, а саме: в графу 3 замість слів: „Землі промисловості під розміщення цеху з виробництва залізобетону, вул. Воєводіна, 27” записати: „Землі промисловості під розміщення виробничих приміщень, вул. Воєводіна, 27”.
  4.3. Унести зміни в пункт 2 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 20 липня 2005 року № 1331 - МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками”, а саме: в графу 3 замість слів: „Землі комерційного використання під розміщення магазину, вул. Гайдара, 2/1” записати слова: „Землі комерційного використання під розміщення перукарні та сервісного центру по перевірці лічильників води, вул. Гайдара, 2/1”. 
 5. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям у місячний термін оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками. 
 6. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль − на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Iлляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [105 Kb] (cкачувань: 506) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав