1441-МР

Документи » Рішення міської ради » 1441-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1441-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації по складанню документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, яким вони були надані раніше в користування, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд згідно з додатком № 1. 
 2. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком № 2. Розмір спільних часток земельних ділянок визначається співвласниками цих об'єктів пропорційно розмірам часток спільної власності на даний будинок, будівлю, споруду. 
 3. Надати земельні ділянки громадянам згідно з розробленими проектами відведення згідно з додатком № 3. 
 4. Передати громадянам у власність земельні ділянки для ведення садівництва, згідно з додатком №4. 
 5. Передати громадянам у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, згідно з додатком №5 
 6. Скасувати пункт 81 додатка № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Аерофлотській, 59 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Удовенку Віктору Тимофійовичу у зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Удовенка В. В. про скасування рішення. 
 7. Скасувати пункт 146 додатка № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки Івановій Анастасії Никифорівні площею 0,10 га по вул. Ганнівській, 40 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель у зв’язку з її смертю, неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Іванова О. І. про скасування рішення. 
 8. Скасувати пункт 15 додатка № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки Івановій Анастасії Никифорівні площею 0,28 га по вул. Ганнівській, 40 для ведення особистого підсобного господарства у зв’язку з її смертю, неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Іванова О. І. про скасування рішення. 
 9. Скасувати пункт 58 додатка № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки Бондаренко Валентині Олександрівні площею 0,06 га по вул. Хвойній, 3 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель у зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 10. Скасувати пункт 10 додатка № 7 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки Ананку Василю Петровичу площею 0,10 га по вул. Південній, 2 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель у зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 11. Скасувати пункт 270 додатка № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки Манжалі Людмилі Федорівні площею 0,08 га по вул. Кузнечній, 75 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель у зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 12. Скасувати пункт 7 рішення Сумської міської ради від 2 лютого 2005 року № 1093-МР “Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішення Сумської міської ради” щодо надання земельної ділянки у власність Маслянці Віктору Івановичу в зв’язку з неправильно вказаною в рішенні площею та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку.
 13. Скасувати пункт 6 рішення Сумської міської ради від 2 лютого 2005 року № 1093-МР “Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішення Сумської міської ради” щодо надання земельної ділянки у спільну часткову власність Тарасенко Зінаїді Михайлівні та Тарасенку Олександру Вікторовичу в зв’язку з помилкою в рішенні та неотриманням ними державних актів на право власності на земельну ділянку.
 14. Скасувати пункт 23 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року № 910-МР “Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішення Сумської міської ради” щодо надання земельної ділянки у власність Тараненко Зінаїді Михайлівні в зв’язку з тим, що є співвласник.
 15. Унести зміни в пункт 61 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2004 року № 746-МР„Про передачу у приватну власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам” щодо надання земельної ділянки Маслянці Віктору Івановичу, а саме: в графу 5 замість „0,0908” записати „0,0925”, в графу 6 замість “0,0908” записати “0,0925”.
 16. Скасувати пункт 4 додатка № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки площею 0,05 га Чеботарьовій Ірині Володимирівні для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд по вул. Успенського, 2 в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Скрипаленко С. І. про скасування рішення.
 17. Скасувати пункт 87 додатка № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки площею 0,10 га Вовченко Уляні Тихонівні для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд по пров. Горобиновому, 7 у зв’язку з її смертю, неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Вовченка В.В. про скасування рішення.
 18. Скасувати пункт 4 додатка № 16 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки площею 0,08 га Самофалу Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд по вул. П. Тичини, 21 у зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 19. Скасувати пункт 403 додатка № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки площею 0,0480 га Дроб’язку Олександру Анатолійовичу для садівництва в садівничому кооперативі „Хімік-1” в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 20. Скасувати пункт 51 додатка № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки Буковцеву Івану Миколайовичу площею 0,06 га по вул. Слов’янській, 25 для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд у зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 21. Скасувати пункт 330 додатка № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки №218 „а” площею 0,048 га Сіталу Володимиру Дмитровичу для садівництва в садівничому кооперативі „Хімік-1” в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Сітало Н. Н. про скасування рішення. 
 22. Скасувати пункт 304 додатка № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Руднєва, 16 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Братушці Віктору Степановичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Нестеренка С.В. про скасування рішення. 
 23. Скасувати пункт 97 додатка № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Ключевій, 45 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Рибець Тамарі Михайлівні в зв’язку з її смертю, неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Світличної О. І. про скасування рішення.
 24. Скасувати пункт 26 додатка № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 25 лютого 1998 року “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки площею 0,08 га Артюхову Євгенію Володимировичу для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд по вул. Д. Косаренка, 1/1 у зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 25. Скасувати пункт 20 додатка № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки площею 0,06 га для садівництва в садівничому кооперативі „Залізничник-1” Пупченку Євгенію Івановичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Скринник Тетяни Євгенівни про скасування рішення.
 26. Унести зміни в пункт 29 додатка № 1 до рiшення Сумської мiської ради від 20 лютого 2002 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам” в частинi надання земельної дiлянки Патютько Наталії Федорівні, а саме: в графу 3 замість слів „пров. Новоселівський,2” записати слова „пров. Новоселецький, 2”, внести зміни до державного акта. Вважати таким, що втратив чинність, пункт 35 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1387–МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради”.
 27. Скасувати пункт 22 додатка № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки Бережній Клавдії Йосипівні площею 0,06 га по пров. Семашка, 2 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель згідно з заявою Бережної К.Й. про скасування рішення. 
 28. Скасувати пункт 114 додатка № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки Дегтярьову Григорію Юхимовичу площею 0,06 га по вул. 6-ій Продольній, 39 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Філатова К.Г. про скасування рішення. 29. Скасувати пункт 19 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2004 року №963-МР Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки у суспільно-часткову власність громадянам Тарану Анатолію Івановичу, Недбайло Наталії Сергіївні, Надточію Миколі Сергійовичу, Надточію Федору Сергійовичу площею 0,0700 га по вул. Декабристів, 50 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель у зв’язку зі смертю Тарана Анатолія Івановича до моменту прийняття рішення. 
 29. Установити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку. 
 30. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок, в місячний термін виготовити правовстановлюючі документи на землю. 
 31. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [163 Kb] (cкачувань: 451) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав