1440-МР

Документи » Рішення міської ради » 1440-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1440-МР
м. Суми

Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, пункту 50 додатка №3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 року №1249, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком №1. 
 2. Продовжити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком № 2. 
 3. Установити орендну плату за землю підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, зазначеним у додатках №1, №2 до рішення, в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6. 
 4. На підставі рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1160-МР “Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” унести зміни до рішень Сумської міської ради в частині застосування відсотків, що враховується для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками, а саме:
  4.1. Унести зміни в пункт 7 додатка до рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2005 року № 1115 – МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки підприємцям: Ніколаєнко Ірині Анатоліївні, Жуку Михайлу Івановичу, Сахну Андрію Васильовичу, Тімкову Петру Андрійовичу Бен`ямінову Руслану Самуіловичу, а саме: в графу 6 замість цифри „10,0” записати цифру „5,0”.
  4.2. Унести зміни в пункт 4 рішення Сумської міської ради від 5 лютого 2003 року № 305-МР „Про вилучення, надання та продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям та підприємцям” в частині надання в оренду земельної ділянки підприємцю Гришку Юрію Анатолійовичу, а саме: замість „К=1,1” записати „К=2,0” та вважати таким, що втратив чинність, пункт 11 рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 947 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, затвердження прибудинкових територій, та внесення змін до рішень Сумської міської ради”.
  4.3. Унести зміни в пункт 3 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 947 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, затвердження прибудинкових територій, та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки ТОВ „Хімік” по вул. Миру, 30, а саме: замість цифри „8” записати цифру „4,5”.
  4.4. Унести зміни в пункт 14 додатка до рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року № 1152 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Чапаєва, 77 підприємцю Криводуб Оксані Анатоліївні, а саме: замість цифри „10” записати цифру „5,0”.
  4.5. Унести зміни в пункт 4 додатка до рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2005 року № 1115 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по просп. ім. М. Лушпи, 10/1 підприємцю Твердохліб Людмилі Іванівні, а саме: замість цифри „8” записати цифру „3,0”.
  4.6. Скасувати пункт 4 до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2004 року № 965 -МР „Про припинення права користування та надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки підприємцю Феденко Катерині Леонідівні.
  4.7. Унести зміни в графу 6 пункту 35 додатка №2 до рішення Сумської міської ради № 1384 - МР від 28 вересня 2005 року в частині надання земельної ділянки АТЗТ „Номак-Інвест”, а саме: замість цифри „2” записати цифру „1,0”. 
 5. У зв’язку з допущеними помилками внести уточнення до рішень Сумської міської ради, а саме:
  5.1. Скасувати пункт 34 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року №1391-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємцю Голубковій Любові Сергіївні.
  5.2. Унести зміни в пункт 44 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1384 – МР „Про вилучення, надання в оренду, зміну цільового призначення, продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Червона площа, 9 підприємцю Микититенку Ігорю Леонідовичу, а саме: в графу 2 замість слів „Підприємець Микититенко Ігор Леонідович” записати слова „Підприємець Микитченко Ігор Леонідович”.
  5.3. Унести зміни в пункт 47 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1384 – МР „Про вилучення, надання в оренду, зміну цільового призначення, продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Баумана, 40/1 підприємцю Вакуленко Людмилі Павлівні, а саме: в графу 2 замість слів „Підприємець Вакуленко Людмила Павлівна ” записати слова „Підприємець Вакуменко Людмила Павлівна”.
  5.4. Унести зміни в пункт 3 додатка до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року № 912 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям, підприємцям і громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Черепіна, 68 „в” приватному виробничо-комерційному підприємству „АНТЕЙ”, а саме: в графу 3 замість слів „Під будівництво торгового центру” записати слова „Реконструкція незавершеного будівництва 36-квартирного житлового будинку в мансардний 10-квартирний житловий будинок з офісами на першому поверсі, з прибудованим комплексом магазинів в 4-х рівнях”. Унести зміни до діючого договору оренди земельної ділянки.
  5.5. Унести зміни в пункт 3 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2003 року № 635 – МР „Про затвердження розмірів прибудинкових територій житлових будинків та надання земельних ділянок в спільне часткове користування підприємствам, установам, організаціям і громадянам” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Дзержинського, 29 АТВТ „Горобина”, а саме: в графу 4 замість цифр „5 років” записати цифри „49 років”. 
 6. Вилучити до земель запасу земельну ділянку площею 1,1667 га у ВАТ “Верстатотехмаш” згідно з заявою, затвердити уточнені межі та надати в оренду ВАТ “Верстатотехмаш” земельну ділянку площею 3,2115 га під виробничими приміщеннями по вул. Воровського, 4, за рахунок земель промисловості, терміном на 30 років. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі одного відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. 
 7. Затвердити проект відведення земельної ділянки та надати в оренду земельну ділянку площею 1,0100 га ТОВ “Корал”, код 23291997, під будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Заливній, 54/1, за рахунок земель запасу Сумської міської ради, терміном на 25 років. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі одного відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. 
 8. Скасувати пункт 59 додатка до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1267 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради”.
 9. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [77 Kb] (cкачувань: 476) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав