1436-МР

Документи » Рішення міської ради » 1436-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1436-МР
м. Суми

Про передачу в постійне користування нежитлових приміщень по вул. Жукова, 9 та житлових приміщень по вул. Прокоф’єва, 32

Враховуючи необхідність створення в місті центру „Матері та дитини” та соціального гуртожитку для проживання дітей-сиріт, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в постійне користування Сумському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нежитлові приміщення в будинку №9 по вул. Жукова площею 500,0 кв.м для розміщення центру „Матері та дитини” та житлові приміщення в будинку №32 по вул. Прокоф’єва площею 1030,0 кв.м для розміщення соціального гуртожитку. 
  2. Зарахувати до переліку майна комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення. 
  3. Оформити право власності на нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.). 
  4. Зареєструвати право власності на нежитлові приміщення, зазначені у пункті 1 до цього рішення, за територіальною громадою міста Суми у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Сумському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зазначеному в пункті 1 цього рішення, укласти договір постійного користування приміщень з управлінням комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) в місячний термін з моменту введення в дію вищезазначеного рішення. У разі не укладання договору постійного користування приміщень у вищезазначений термін без поважних причин, вважати відповідну частину цього рішення такою, що втратила чинність. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 8-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав