1432-МР

Документи » Рішення міської ради » 1432-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1432-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду ТОВ “Червоносільська”

Розглянувши звернення арбітражного керуючого Філенка І. М. щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду, які знаходяться на балансі ТОВ “Червоносільська”, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду, які знаходяться на балансі ТОВ “Червоносільська”, зазначених у додатку до цього рішення. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В. П.) здійснити приймання об’єктів, зазначених у додатку до цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Зареєструвати право власності на об’єкти, зазначені у додатку до цього рішення, за територіальною громадою міста Суми у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на об’єкти, зазначені у додатку до цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К. К., Афанасьєв Б. В.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Перелік об’єктів житлового фонду ТОВ “Червоносільська”, які передаються у комунальну власність територіальної громади міста Суми [60 Kb] (cкачувань: 419) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав