1429-МР

Документи » Рішення міської ради » 1429-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1429-МР
м. Суми

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 33 у будинку № 54-Б по вул. Черепіна

Розглянувши звернення Сумського обласного комунального підприємства “Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості” щодо прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 33 у будинку № 54-Б по вул. Черепіна, відповідно до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 року № 145 – МР “Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень”, статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади міста Суми квартиру № 33 у будинку № 54-Б по вул. Черепіна. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.), управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання квартири, вказаної у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Зареєструвати право власності на квартиру, зазначену у пункті 1 цього рішення, за територіальною громадою міста Суми, у порядку, встановленому чинним законодавством.  
  4. Оформити право власності на квартиру, зазначену у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 8-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав