1428-МР

Документи » Рішення міської ради » 1428-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1428-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Шишкарівській, 11

Розглянувши звернення ліквідатора ДП АТ “Харківстальконструкція” Сумське спеціалізоване управління № 41” Волчка С. І. щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Шишкарівській, 11, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, який розташований за адресою: м. Суми, вул. Шишкарівська, 11.
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) і управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) здійснити приймання гуртожитку, зазначеного у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Зареєструвати право власності на гуртожиток, зазначений у пункті 1 цього рішення, за територіальною громадою міста Суми у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на гуртожиток, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 8-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав