1419-МР

Документи » Рішення міської ради » 1419-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2005 р № 1419-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування газопроводів та шафного газорегулятору відкритому акціонерному товариству “Сумигаз”

Враховуючи згоду відкритого акціонерного товариства “Сумигаз” на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування газопроводів та шафного газорегулятору, які є об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” газопроводів та шафного газорегулятору згідно з додатком до цього рішення. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В. І.) взяти на облік газопроводи та шафний газорегулятор, зазначені у додатку до цього рішення, і здійснити їх передачу на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню капітального будівництва Сумської міської ради (Луговий С. С.) зняти з балансу газопроводи та шафний газорегулятор, зазначені у додатку до цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Перелік майна, яке є об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми [41 Kb] (cкачувань: 370) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав