1389-МР

Документи » Рішення міської ради » 1389-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2005 р № 1389-МР
м. Суми

Про продаж земельної ділянки ЗАТ „ТехноПак”

На підставі звернення ЗАТ „ТехноПак”, наданої технічної документації та експертного висновку, відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продати земельну ділянку ЗАТ „ТехноПак” за цінами, встановленими на підставі експертної оцінки і згідно з умовами продажу, згідно з додатком. 
  2. Погодити експертну оцінку земельної ділянки та встановити ціну продажу земельної ділянки в розмірі експертної оцінки. 
  3. ЗАТ „ТехноПак” в місячний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки та посвідчити його в нотаріальному порядку.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Список юридичних та фізичних осіб, яким продаються земельні ділянки [33.5 Kb] (cкачувань: 399) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав