1378-МР

Документи » Рішення міської ради » 1378-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2005 р № 1378-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 22 по вул. Белінського

Розглянувши звернення Сумського державного університету щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 22 по вул. Белінського, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 22 по вул. Белінського. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) і управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) здійснити приймання будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Зареєструвати право власності на будинок, зазначений у пункті 1 цього рішення, за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на будинок, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 17-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав