1376-МР

Документи » Рішення міської ради » 1376-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2005 р № 1376-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлового приміщення по вул. Доватора, 37

Розглянувши звернення Державного підприємства “Сумське лісове господарство” щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлового приміщення по вул. Доватора, 37, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлового приміщення по вул. Доватора, 37. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В. І.) здійснити приймання приміщення, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Зареєструвати право власності на приміщення, зазначене в пункті 1 цього рішення, за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на приміщення, зазначене у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 17-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав