1374-МР

Документи » Рішення міської ради » 1374-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2005 р № 1374-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 55 у будинку № 5 по вул. Пролетарській

Розглянувши звернення Рака Івана Васильовича щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 55 у будинку № 5 по вул. Пролетарській, відповідно до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 року № 145 – МР “Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень”, статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 55 у будинку № 5 по вул. Пролетарській. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації (Щербак В.І.), управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання квартири, вказаної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Зареєструвати право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 17-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав