1373-МР

Документи » Рішення міської ради » 1373-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2005 р № 1373-МР
м. Суми

Про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету

На підставі Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткових гарантій захисту фінансових інтересів Держави” від 16.06.2005 року № 2664 - ІV в частині, що стосується внесення змін до Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету”; висновку № 1/08-ДЗ від 15 серпня 2005 року з питань державних закупівель Тендерної палати України, листа Головного управління економіки № 2-3/1578 від 23.08.05р. щодо приведення рішень стосовно Державних закупівель у відповідність до Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету” з метою забезпечення прозорості процедур закупівель товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету та досягнення оптимального і раціонального їх використання, керуючись статтею 25 та підпунктом 15 пункту 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визначити замовниками закупівлі товарів, робіт та послуг управління, відділи, комунальні підприємства Сумської міської ради, які є розпорядниками коштів міського бюджету. 
  2. Замовникам закупівлі створити до 01.10.05 року постійно діючі тендерні комітети з метою здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для власних потреб за рахунок державних коштів відповідно до Закону України „Про закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти”. 
  3. Визначити координаційним та контролюючим органом Сумської міської ради з питань закупівлі товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету управління економіки Сумської міської ради. 
  4. Вважати такими, що втратили чинність, рішення Сумської міської ради:
    • від 25 лютого 2004 року № 695-МР „Про затвердження Положення про єдиний постійно діючий міський тендерний комітет”;
    • від 25 травня 2004 року № 811-МР „Про Положення про порядок закупівель товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету”.
  5. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О., а контроль за виконанням рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію (Афанасьєв Б.В.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 17-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав