1352-МР

Документи » Рішення міської ради » 1352-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2005 р № 1352-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлової будівлі колишньої бойлерної по вул.Гамалея, 25, та визнання нежитлового приміщення по вул. Д. Коротченка, 19 об’єктом права комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Державної Сумської біологічної фабрики щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлової будівлі колишньої бойлерної по вул. Гамалея, 25, та беручи до уваги результати проведеної інвентаризації нежитлових приміщень управлінням комунального майна та приватизації Сумської міської ради, на підставі якої встановлено, що нежитлове приміщення по вул. Д. Коротченка, 19 було побудовано за рахунок державних коштів для забезпечення комунально-побутових та соціально-культурних потреб територіальної громади міста Суми, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 та пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлової будівлі колишньої бойлерної по вул. Гамалея, 25 та визнати нежитлове приміщення по вул. Д. Коротченка, 19 об’єктом права комунальної власності територіальної громади міста Суми. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Спільно з управлінням капітального будівництва Сумської міської ради (Луговий С.С.) здійснити прийняття-передачу нежитлової будівлі колишньої бойлерної, зазначеної у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Взяти на облік нежитлові приміщення, зазначені у пункті 1 цього рішення, та вирішити подальше їх використання у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Зареєструвати право власності на нежитлові приміщення, зазначені у пункті 1 цього рішення, за територіальною громадою міста Суми у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на нежитлові приміщення, зазначені у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К. К., Афанасьєв Б. В.). 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К. К. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 23-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав