1351-МР

Документи » Рішення міської ради » 1351-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2005 р № 1351-МР
м. Суми

Про передачу в оренду та суборенду нежитлових приміщень

Розглянувши рекомендації постійної комісії з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (протокол від 27.07.2005 р. № 15), відповідно до Положення “Про порядок передачі в оренду комунального майна відділом комунального майна та приватизації”, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 27 грудня 2000 року, зі змінами та доповненнями, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати в оренду нежитлові приміщення строком на 11 місяців:
  1.1. У будинку № 11 по вул. Перекопській площею 31,2 кв. м міській рятувальній станції для розміщення службових приміщень.
  1.2. У будинку № 13 по вул. Янки Купала площею 60,0 кв. м, з уточненням даних комунальним підприємством “Сумське міське бюро технічної інвентаризації”, підприємцю Омардібіровій Заграт Магамедівні для розміщення станції технічного обслуговування.
  1.3. У будинку № 4 по вул. Воскресенській площею 11,7 кв. м підприємцю Алієву Руслану Магомедовичу для розміщення офісу.
  1.4. У будинку № 1 по провулку Терезова площею 40,0 кв. м товариству з обмеженою відповідальністю “Таурус” для розміщення офісу. 
 2. Передати в оренду строком на п'ять років у будинку № 1 по вул. Харківській площею 307,0 кв. м акціонерному банку “Столичний” для розміщення службових приміщень. 
 3. На підставі пункту 1, 2 цього рішення управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) укласти договори оренди та внести відповідні зміни у договори оренди у порядку, встановленому чинним законодавством. 
 4. При недотриманні орендарями місячного терміну подання документів, необхідних для укладення договорів, після отримання витягів із цього рішення, без поважних причин, управління комунального майна та приватизації Сумської міської ради має право відмовитись від укладення договору оренди, а відповідний пункт рішення у цьому випадку підлягає скасуванню у порядку, встановленому чинним законодавством. 
 5. Зарахувати нежитлові приміщення до переліку майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, вказані в пунктах 1, 2 цього рішення. 
 6. Оформити право власності на зазначені у пунктах 1, 2 нежитлові приміщення з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.) 
 7. Зареєструвати право власності на зазначені у пунктах 1, 2 нежитлові приміщення за територіальною громадою міста Суми у порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 23-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав